Stockholm 678 Kč

Levné letenky z Prahy do Švédského
Stockholmu

1. – 3. dubna z Prahy

Pokud máte chuť a čas a na krátká trip, tak co takhle vyrazit na pár dní do Švédského Stockholmu? Za rozumných 678 Kč jde na stránkách společnosti Ryanair pořídit zpáteční letenka z letiště Václava Havla na letiště Stockholm Skavsta. Odlet z Prahy v pondělí v 11:25 a návrat ve středu 18:35. V ceně je pouze malé příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 20 cm, z vlastní zkušenosti vím, že to na 3 dny bohatě stačí.

www.ryanair.cz

Přehled termínů letenek i s cenami.
ryanair.com

Jak z letiště?

Letiště samotné se nachází od Stockholmu zhruba 100 Km po dálnici a dopravíte se tam pohodlně autobusy společnosti Flygbussarna. Jízdenky samotné jde koupit buď na místě, nebo na stránkách společnosti a zpáteční vyjde na 198 švédských korun.

www.flygbussarna.se

Ubytování

Stockholm nepatří mezi nejlevnější destinace a proto bych osobně volil cestu Airbnb, které se dá sehnat na 3 dny (2 noci) už kolem 2 000 Kč (i méně). Mezi další varianty připadají v úvahu hotely, hostely, nebo třeba Couchsurfing.

Přehled levných ubytování na portálu AirBnB
airbnb.cz

Jak ušetřit?

Pořiďte si Revolut kartu. Kromě toho, že vám dokáže ušetří spoustu peněz (výběry v zahraničí zadarmo, bezkonkurenční kurty…), tak budete mít svůj účet stále v bezpečí. Více o této kartě v tomto článku.

Pokud ještě nemáte účet u Airbnb, tak můžete využít tohoto slevového kódu, kde získáte slevu na první ubytování v hodnotě nad 1 800 Kč slevu 725 Kč. Takže pokud si objednáte například pokoj na 2 noci v celkové ceně 1800 Kč (2*900), tak ve výsledku zaplatíte 1 075 Kč.

Další variantou je sleva 10 % na ubytování přes Booking.com

Mate nějaké tipy, jako co ve Stockholmu navštívit, nebo co tam podniknout? Podělte se do komentářů a pomozte tak ostatním. Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *