Stockholm 478 Kč

Letenky z Prahy na prodloužený víkend do Stockholmu za 478 Kč

Kdy?

Pátek až pondělí (6. – 9. září)

Levné letenky se společností Ryanair do Švédského Stockholmu nejsou poslední dobou nic neobvyklého, většinou jde však o termíny během týdne. Pokud si však nechcete plýtvat dovolenou, nebo zameškat hodiny ve škole, tak je třeba letět o víkendu. Rozumným kompromisem pak může být prodloužený víkend.

Mám pro vás tedy tip na prodloužený víkend pátek – pondělí (6. -9. září). Odlétá se v pátek 16:55 z Letiště Václava Havla (stačí tak odejít dříve z práce) a návrat je v pondělí 15:35.

Cílové letiště pak nese název Skavska, ze kterého se do centra Stockholmu dostanete se společností Flygbussarna zhruba za 75 minut.

ODKAZ na letenky ZDE

Levné letenky Stockholm
ryanair.com

Ubytování

Stockholm rozhodně nepatří mezi levná města. Dá se však najít nabídky, které vaší peněženku nezrujnují. Osobně bych volil cestu Airbnb, případně booking.com.

Příkladem může být pronájem pokoje v apartmánu na 3 noci za 3 823 Kč (dvoulůžkový pokoj). Pokud ještě u Airbnb nemáte účet. Tak získáte slevu 725 Kč. Ve výsledku tedy můžete mít pohodlné ubytování s využitím této slevy za lehce přes 500 Kč / osoba / noc.

Pokud preferujete Booking, tak můžete využít následující odkaz se slevou.

AIRBNB
airbnb.com

Nezajímají vás letenky do Švédska? Co takhle vyrazit třeba do Berlína za 258 Kč, nebo do Shanghaje za 4 274 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *