Revolut karta – co to je?

Je Revolut Scam?

Ne není !!!! Revolut má po světě více než 7 milionů uživatelů a mimo jiné je držitelem evropské bankovní licence. 

Revolut je aplikace, která slouží jako chytrá online peněženka, ke které si můžete zdarma pořídit platební kartu. 

Ve skutečnosti se jedná o chytrou komplexní službu, která vám zjednoduší život, ochrání vaše peníze a navíc vám i dost peněz ušetří.

  • V aplikaci si můžete během pár kliknutí zadarmo otevřít účet ve 29 měnách na které si během vteřiny nabijete peníze ze své platební karty. (K dispozici je samozřejmě i převod z bankovního účtu).
  • Nakupovat lze dokonce ve více než 140 měnách a to za mezibankovní kurzy se symbolickým poplatkem 0.5 %.

Bezpečnost

Za mě vidím největší přínos Revolut v bezpečnosti. Mám negativní zkušenost, kdy nám byla konvenční platební karta i přes veškerou opatrnost naskenována a náš účet postupně vybílen.  Díky Revolut máte hlavní účet oddělený a tudíž v naprostém bezpečí. Navíc Revolut nabízí možnost okamžitého zmražení a rozmrazení karty, tak aby byla aktivní pouze v moment, kdy jí potřebujete. Dobíjení peněz do peněženky je navíc extrémně jednoduché a rychlé, takže peníze si můžete na účet posílat až těsně před platbou a tudíž, i kdyby se vám někdo na účet někdo dostal, tak vám nemá co ukrást.

Pohodlí

Není nad pocit, kdy si můžete vyrazit do zahraničí pouze s kartou, se kterou si vyberete peníze v lokální měně, za nejlepší kurzy.  Další výhodou je i fakt, že Revolut je kompatibilní s Apple pay. Zapomenout nemohu ani na možnost posílaní peněz, opravdu jednodušší to snad už ani nejde. Pokud chcete kamarádovi poslat třeba 0,01 Kč, není problém.. Stačí 2 kliky a kamarád má během vteřiny peníze na svém účtu (samozřejmě zadarmo).

Ušetří vám spoustu peněz

Ušetříte nejenom na kurzech, ale i na výběrech z bankomatů, nebo třeba na SEPA platbách, které jsou na Revolut zadarmo.

Základní verze Revolut je naprosto zdarma a pro drtivou většinu zákazníků bude bohatě stačit. Jediným limitem je omezení výběru z bankomatu do 4500 Kč/měsíčně, co z vlastní zkušenosti bohatě stačí (pokud platíte kartou). Po překročení limitu jsou účtovány 2 % z ceny, což je upřímně stále super. Připlatit si můžete také za prémiové účty, které nabízí krom vyšších limitů, také vstupy do salónků na letištích, pojištěné, možnost nakupovat kryptoměny, nebo třeba akcie. 

Celá proces zabere pouze pár minut. 

1) Stáhnete si aplikaci https://revolut.com/referral/matejhdc!G10D21

2) Zaregistrujte se 

3) Ověřte si účet třeba přes občanský průkaz – stačí vyfotit

4) Nahrajte si peníze na Revolut ze své platební karty

5) Enjoy

Pokud se na Revolut zaregistrujete přes následující odkaz ZDE, ověříte si účet, objednáte si kartu a poprvé s ní zaplatíte, tak poté obdržíte od Revolut 300 Kč. 

Pokud splníte všechny předešlé podmínky a budete fanoušky FB stránky cheaptravel.cz, budete sledovat Instagramový účet Cheaptravel_cz a poté mi napíšete na Instagramu do directu zprávu ,,Hotovo”, tak vám pošlu na Revolut dalších 33 Kč, třeba na pivo 🙂 

Revolut používám na denní bázi přes 2 roky. Osobně si myslím, že se jedná doopravdy o jednu z nejrevolučnějších aplikací. Proto jí mohu s klidným svědomím všem doporučit.

V případě jakých koliv dotazů mi napište buď na sociálních sítích, nebo tady do komentářů. 

O Revolut jsme v minulosti již psal. Více info zde. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *