Los Angeles 6 235 Kč

Levné letenky z Vídně do Los Angeles

Kdy? 15. – 21. Května

Co se takhle zaletět podívat na pár dní do USA? Společnost American Airlines nabízí letenky, které operuje finská společnost Finnair. Zpáteční letenky z Vídně do LA pořídíte za přijatelných 6 235 Kč. Tato cena je konkrétně na datum 15. -21. května. Pokud vám termín nevyhovuje a týden je pro vás málo, tak lze během května najít i další termíny, ale už za trochu vyšší ceny.

Kde koupit?

Letenky objednávejte přes následující odkaz:
https://1url.cz/uMRA4

Ten Vás odvede na stránky Google flights a následně přes první odkaz přejděte na stránky American Airlines.

Google Fligts

Po přesměrování pak pouze potvrdíte, že souhlasíte s výběrem nejnižšího tarifu. Basic Economy moc výhod nenabízí, ale co byste za ty peníze chtěli. Boarding v poslední skupině určitě není překážka, výběr místa také ne. Za odbavené zavazadlo je pak třeba si připlatit. Více informací o zavazadlech níže.

Dále pak na stránkách American Airlines už pouze vyplníte potřebné udaje, zaplatíte a letenka je vaše 🙂

AA.com

Zavazadla

Jak jsme již zmínil, tak v ceně není odbavené zavazadlo, ale pouze palubní zavazadlo (56*36*23 cm) a další menší zavazadlo (45*35*25 cm). Každopádně pokud plánujete nákupy, tak není problém si za odbavené zavazadlo připlatit.

aa.com

Jak do Vídně?

Mezinárodní letiště Vídeň rozhodně patří k nejlépe dostupným letištím z ČR. Samozřejmě záleží v jaké oblasti žijete, ale například z Prahy a Brna to není absolutně problém a jízdenky se dají sehnat v řádu stokorun. To jestli využijete dopravy vlakem, autobusem, nebo vlastním automobilem je už na osobních preferencích.

Co v LA dělat?

V LA se dá dělat celá řada aktivit. Ať už vás láká objevování nedalekých úchvatných přírodní parků, kultura, sport, nebo nakupování. Máte nějaké tipy, o které byste se chtěli podělit? Napište je prosím do komentářů.

Jenom bych doplnil, že před odjezdem do USA je si potřeba zařídit online žádost o vydání ESTA (víza).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *