Letenky Kodaň 678 Kč

Levné letenky do Kodaně od 678 Kč.

Za pár stovek na otočku do Kodaně, nebona prodloužený víkend s přejezdem do švédského Malmö.

Díky levným letenkám od společnosti Ryanair z Letiště Václava Havla do Dánska na letiště Kodaň Kastrup -CPH můžete během dubna a května vyrazit na krátký skandinávský trip.

google.com

Kodaň na den.

Letenky se dají pořídit už od 678 Kč, jako například od 2. do 3 dubna. V ceně je sice pouze malé zavazadlo ( 40 cm x 20 cm x 25 cm), to však bohatě vystačí. Vzhledem k tomu, že se letiště nachází kousek od centra a má výborné dopravní spojení, které je zajišťované vlakem, autobusem a především metrem (M2), tak v tomto případě mi varianta a 1 denního tripu dává smyl. Jednosměrná jízdenka na metro z letiště do centra vás vyjde na 24 DKK – 83 Kč, 24 hodinová pak 75 DKK, tedy necelých 260 Kč.

ryanair.com

Ubytování v Kodani

Pokud chcete na ubytování ušetřit, tak bych rozhodně zvolil variantu Airbnb. Dvojlůžkový pokoj se dá sehnat kolem 1 000 Kč na noc. Osobně se snažím hledat ubytování především u začínajících hostitelů a to z toho důvodu, že bývají levnější a také se více snaží, protože získání prvních pozitivních recenzí je prostě důležité.

Třeba na Islandu jsme takhle sehnali užasnou luxusní chatu s jacuzzi, TOP výhledem a plnou lednicí piv za cenu hostelu, ale o tom třeba příště.

Osobně bych zvolil ubytování třeba u týpka s nickem Jasmin. Ten nabízí soukromý pokoj relativně v centru v krásném moderním bytě za 764 Kč/noc (382 Kč/ osoba) včetně poplatků.

Pokud byste chtěli ušetřit až 725 Kč a zároveň mě trochu podpořit, tak můžete využít můj slevový kód na první ubytování https://www.airbnb.cz/c/matejs8?currency=CZK . Kód jde využít pouze pokud ubytování stojí víc než 1 800Kč a tak si můžete vybrat buď něco luxusnějšího, nebo ho využít při ubytování na více dní. Ve výsledku tak můžete mít třeba ubytování na 3 dny za 500 na noc. (764*3= 2 292, po slevě 2 292- 725= 1567 Kč (na 3 dny).

Airbnb – Jasmin

Kodaň a Malmö během pár dní..

Druhou variantou pak může být odletět do Kodaně na prodloužený víkend. Letenky například od čtvrtka 4. dubna do neděle 7. dubna jde sehna za necelých jedenáct stovek.

ryanair.com
ryanair.com

V tomto případě bych určitě využil možnosti přejezdu do švédského Malmö. Způsobů jak se tam dostat je hned několik, během rychlého researche na mě vyskočili například jízdenky od Flixbusu od 99 Kč. Pokud jste fanoušky, skandinávského seriálu Most, tak určitě oceníte přejezd po druhém nejdelším pevném mostě na světě, který spojuje právě Kodaň a švédské Malmö a podle kterého se tento seriál jmenuje.

Věřím, že se najde někdo, komu tento článek aspoň drobet pomůže. Pokud máte nějaké dotazy, nebo připomínky, tak se mě nebojte kontaktovat, třeba na FB , nebo instagramu: cheaptravel_cz


Nechce se vám do Dánska? Tak zkuste jinou z akcí, které jsem pro vás připravil, třeba trip na Mauricius, do Mexika, nebo Philadelphie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *