Levné letenky, výhodné akce a error fares

Ahoj, rád bych ve zkratce vysvětlil, proč jsem vlastně založit tenhle web. Už od malička miluji dobrodružství, poznávání nových míst a nových lidí a to přesně v sobě spojuje cestování.

Troufl bych si říct, že žijeme v době, která nabízí pro cestování ty nejpříznivější podmínky vůbec. Žijeme ve svobodném světě, politická situace (není ideální), ale je o proti minulosti vlastně dost v pohodě, na hranicích nejsou dráty a každý si může vyrazit kam chce, kdy chce. Český pas patří do TOP 10 nejsilnějších na světě a můžeme se na něj dostat bez víza do 170 zemí světa. Navíc v dnešní době jde cestovat i opravdu levně.

Není výjimkou, kdy si můžete pořídit letenky přes půlku Evropy za cenu piva v nádražní knajpě. Druhým důležitým faktorem jsou moderní technologie. Pokud je umíte využívat, tak není problém orientovat se ve světových metropolích, pořídit si jízdenky na lokální autobus v Maďarsku, nebo si domluvit ubytování u ,,místňáka” třeba v Portugalsku, a to všechno z pohodlí pohovky.

Tak abych se už vrátil k tomu, proč tu asi jste. Jako student jsem trpěl takovým tím klasickým paradoxem. Měl jsem relativně dost volného času, ale s budgetem to tak slavné nebylo. Poté jsem však jednou zaznamenal reportáž o lovcích levných letenek a to mi bez nadsázky změnilo život. Říkal jsem si, že je to určitě nějaká blbost, ale i tak jsem si o tom začal hledat informace. Ani si už nepamatuji, co byl můj první úlovek, každopádně od té doby, jsem už pár celkem slušných akcí chytil. Díky té reportáži o 2 podivínech jsem už koupil X letenek za v hodnotě Cheeseburger v MC, letenky do států, se zastávkou Lisabobu – včetně hotelu, jídla a svozů, za 5K, nebo jsem sehnal 2 noci v jednom z nejluxusnějších hotelů v Kuala Lumpuru v pokoji vyšší kategorie pro 3 lidi včetně snídaní a servisu, Infinity bazénem a výhledem na Petronas Towers za 616 Kč (komplet). Těch akcí bylo už poměrně dost a troufnu si říct, že se nich už i celkem dobře orientuji a vím jak a kam na ně. Proto, když se mi začaly množit dotazy od známých, jestli bych jim také nepomohl něco nají, tak jsem se rozhodl založit tenhle web a třeba někomu z vás pomůžu ušetřit pár korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *